T495X337K006AHE045
DigiKeys varenummer
399-T495X337K006AHE045TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495X337K006AHE045
Beskrivelse
CAP TANT SMD AUTO
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 45mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T495X337K006AHE045 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
45mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
6.3 V