T495X336M025AH4095
DigiKeys varenummer
399-T495X336M025AH4095TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495X336M025AH4095
Beskrivelse
CAP TANT SMD AUTO
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 175mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T495X336M025AH4095 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
25 V
Klassificeringer
COTS
Type
Formstøbt
Funktioner
Høj pålidelighed
ESR (ækvivalent seriemodstand)
175mOhm @ 100kHz