T495X227M010AT4860 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for T495X227M010AT4860 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495X227M010AT4860
DigiKeys varenummer
399-T495X227M010AT4860TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495X227M010AT4860
Beskrivelse
220.UF 10.0V
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
10 V