T495X227M006ATE1002478 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for T495X227M006ATE1002478 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495X227M006ATE1002478
DigiKeys varenummer
399-T495X227M006ATE1002478TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495X227M006ATE1002478
Beskrivelse
220.UF 6.0V
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
6.3 V