T495X226M035AT4195 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for T495X226M035AT4195 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495X226M035AT4195
DigiKeys varenummer
399-T495X226M035AT4195TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495X226M035AT4195
Beskrivelse
22.0UF 35.0V
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
35 V