T495X226K035ATE2757005 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for T495X226K035ATE2757005 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495X226K035ATE2757005
DigiKeys varenummer
399-T495X226K035ATE2757005TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495X226K035ATE2757005
Beskrivelse
22.0UF 35.0V
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 275mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
275mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
35 V