T495X106M035AHE175
DigiKeys varenummer
399-T495X106M035AHE175TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495X106M035AHE175
Beskrivelse
CAP TANT SMD AUTO
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 175mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T495X106M035AHE175 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
175mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
35 V