T495E157K020AHE080 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 2.007
Datablad
150 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2924 (7361 metrisk) 80mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495E157K020AHE080
DigiKeys varenummer
399-T495E157K020AHE080TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495E157K020AHE080
Beskrivelse
CAP TANT SMD AUTO
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T495E157K020AHE080 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2924 (7361 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,236" B (7,30mm x 6,00mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,80mm)
Spænding - Nominel
20 V