T495D686M020ATE2002478 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for T495D686M020ATE2002478 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495D686M020ATE2002478
DigiKeys varenummer
399-T495D686M020ATE2002478TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495D686M020ATE2002478
Beskrivelse
68.0UF 20.0V
Detaljeret beskrivelse
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 200mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
20 V