T495D477M006ATE0457027 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Billede for T495D477M006ATE0457027 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495D477M006ATE0457027
DigiKeys varenummer
399-T495D477M006ATE0457027TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495D477M006ATE0457027
Beskrivelse
470.UF 6.0V
Detaljeret beskrivelse
470 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 45mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
45mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
6.3 V