T495D337K010ATE1257622 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
330 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 125mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495D337K010ATE1257622
DigiKeys varenummer
399-T495D337K010ATE1257622TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495D337K010ATE1257622
Beskrivelse
330.UF 10.0V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
125mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
10 V