T495D336M025ATE300
DigiKeys varenummer
399-18441-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-18441-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-18441-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T495D336M025ATE300
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 20% 25V 2917
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 300mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T495D336M025ATE300 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
25 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm @ 100kHz