T495D227M010ATE125 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 500
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Similar
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 125mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495D227M010ATE125
DigiKeys varenummer
399-T495D227M010ATE125TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495D227M010ATE125
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 20% 10V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T495D227M010ATE125 Modeller
Kategori
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
125mOhm @ 100kHz
Kvalifikation
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 125°C