T495D226M035ATE3007627 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for T495D226M035ATE3007627 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495D226M035ATE3007627
DigiKeys varenummer
399-T495D226M035ATE3007627TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495D226M035ATE3007627
Beskrivelse
22.0UF 35.0V
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 300mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
35 V