T495D157M010ATE1007622 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for T495D157M010ATE1007622 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495D157M010ATE1007622
DigiKeys varenummer
399-T495D157M010ATE1007622TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495D157M010ATE1007622
Beskrivelse
150.UF 10.0V
Detaljeret beskrivelse
150 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
10 V