T495D107K016ATZ194 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495D107K016ATZ194
DigiKeys varenummer
399-T495D107K016ATZ194TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495D107K016ATZ194
Beskrivelse
100.UF 16.0V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
16 V