T495C335M035ATE550 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 1.500
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2312 (6032 metrisk) 550mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495C335M035ATE550
DigiKeys varenummer
T495C335M035ATE550-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495C335M035ATE550
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 20% 35V 2312
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T495C335M035ATE550 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
550mOhm @ 100kHz