T495C107M010ATA1K2
DigiKeys varenummer
399-T495C107M010ATA1K2TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495C107M010ATA1K2
Beskrivelse
CAP TANT SMD AUTO
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T495C107M010ATA1K2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
10 V