T495C106K020ATE300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 748
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2312 (6032 metrisk) 300mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495C106K020ATE300
DigiKeys varenummer
399-T495C106K020ATE300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495C106K020ATE300
Beskrivelse
CAP TANT SMD AUTO
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T495C106K020ATE300 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Spænding - Nominel
20 V