T495B107K006ATE4007280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 1411 (3528 metrisk) 400mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495B107K006ATE4007280
DigiKeys varenummer
399-T495B107K006ATE4007280TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495B107K006ATE4007280
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T495B107K006ATE4007280 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
400mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Spænding - Nominel
6.3 V