T495A105K035ATA7K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1206 (3216 metrisk) 7Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495A105K035ATA7K0
DigiKeys varenummer
399-T495A105K035ATA7K0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495A105K035ATA7K0
Beskrivelse
CAP TANT SMD AUTO
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T495A105K035ATA7K0 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
35 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
7Ohm @ 100kHz