T495A105K025ATE3K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 1.924
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1206 (3216 metrisk) 3Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495A105K025ATE3K0
DigiKeys varenummer
399-T495A105K025ATE3K0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495A105K025ATE3K0
Beskrivelse
CAP TANT SMD AUTO
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T495A105K025ATE3K0 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
25 V