T495A105K020ATE3K0
DigiKeys varenummer
399-11062-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-11062-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-11062-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T495A105K020ATE3K0
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 10% 20V 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 1206 (3216 metrisk) 5Ohm
EDA/CAD-modeller
T495A105K020ATE3K0 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
20 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5Ohm