T494X477K010AH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.137
Datablad
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
470 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494X477K010AH
DigiKeys varenummer
399-T494X477K010AHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494X477K010AH
Beskrivelse
CAP TANT SMD LOW ESR
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T494X477K010AH Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
10 V