T494X107K020AT7027 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Billede for T494X107K020AT7027 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494X107K020AT7027
DigiKeys varenummer
399-T494X107K020AT7027TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494X107K020AT7027
Beskrivelse
100.UF 20.0V
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 150mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
20 V