T494D476K016AT7027 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 483
Datablad
På lager: 0
Billede for T494D476K016AT7027 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494D476K016AT7027
DigiKeys varenummer
399-T494D476K016AT7027TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494D476K016AT7027
Beskrivelse
47.0UF 16.0V
Detaljeret beskrivelse
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 200mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
16 V