T494D107K010AHAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 150mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494D107K010AHAUTO
DigiKeys varenummer
399-T494D107K010AHAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494D107K010AHAUTO
Beskrivelse
CAP TANT SMD LOW ESR
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T494D107K010AHAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
10 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm @ 100kHz