T494C476M010AT7280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 300mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494C476M010AT7280
DigiKeys varenummer
399-T494C476M010AT7280TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494C476M010AT7280
Beskrivelse
CAP TANT SMD LOW ESR
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T494C476M010AT7280 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Spænding - Nominel
10 V