T494C226K020AT7738 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
Ny hos DigiKey
Billede for T494C226K020AT7738 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494C226K020AT7738
DigiKeys varenummer
399-T494C226K020AT7738TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494C226K020AT7738
Beskrivelse
22.0UF 20.0V
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2312 (6032 metrisk) 400mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
400mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Spænding - Nominel
20 V