T494C226K016AT7280
DigiKeys varenummer
399-T494C226K016AT7280TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T494C226K016AT7280CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T494C226K016AT7280DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T494C226K016AT7280
Beskrivelse
CAP TANT SMD LOW ESR
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2312 (6032 metrisk) 350mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T494C226K016AT7280 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
350mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Spænding - Nominel
16 V