T494C225M050AH
DigiKeys varenummer
399-T494C225M050AHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494C225M050AH
Beskrivelse
CAP TANT SMD LOW ESR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2312 (6032 metrisk) 1,5Ohm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T494C225M050AH Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Spænding - Nominel
50 V