T494C106M010ATAUTO
DigiKeys varenummer
399-T494C106M010ATAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494C106M010ATAUTO
Beskrivelse
CAP TANT SMD LOW ESR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 600mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T494C106M010ATAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
10 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
600mOhm @ 100kHz