T494C106K025AT48607111 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 233
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2312 (6032 metrisk) 600mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494C106K025AT48607111
DigiKeys varenummer
399-T494C106K025AT48607111TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494C106K025AT48607111
Beskrivelse
10.0UF 25.0V
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
600mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Spænding - Nominel
25 V