T494B226K010AH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1411 (3528 metrisk) 700mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494B226K010AH
DigiKeys varenummer
399-T494B226K010AHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494B226K010AH
Beskrivelse
CAP TANT SMD LOW ESR
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T494B226K010AH Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Spænding - Nominel
10 V