T494A335K010AH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 4Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494A335K010AH
DigiKeys varenummer
399-T494A335K010AHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494A335K010AH
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T494A335K010AH Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
10 V