T494A225M016AT4053 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for T494A225M016AT4053 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494A225M016AT4053
DigiKeys varenummer
399-T494A225M016AT4053TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494A225M016AT4053
Beskrivelse
2.20UF 16.0V
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1206 (3216 metrisk) 4Ohm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
16 V