T494A106K006AT4153 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for T494A106K006AT4153 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494A106K006AT4153
DigiKeys varenummer
399-T494A106K006AT4153TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494A106K006AT4153
Beskrivelse
10.0UF 6.0V
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 1206 (3216 metrisk) 2Ohm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
6.3 V