T494A104M035AH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1206 (3216 metrisk) 10Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494A104M035AH
DigiKeys varenummer
399-T494A104M035AHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494A104M035AH
Beskrivelse
CAP TANT 0.1UF 20% 35V 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T494A104M035AH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
10Ohm @ 100kHz