T493X336K035CH6430
DigiKeys varenummer
399-T493X336K035CH6430TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493X336K035CH6430
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 180mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T493X336K035CH6430 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
180mOhm @ 100kHz
Fejlfrekvens
C (0,01%)