T493X157K016CH6420 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
150 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 200mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T493X157K016CH6420
DigiKeys varenummer
399-T493X157K016CH6420TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493X157K016CH6420
Beskrivelse
CAP TANT SMD HI-REL
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T493X157K016CH6420 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
16 V
Funktioner
Høj pålidelighed
Type
Formstøbt
Fejlfrekvens
C (0,01%)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm @ 100kHz