T493E476K035AB6110 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2924 (7361 metrisk) 500mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T493E476K035AB6110
DigiKeys varenummer
399-T493E476K035AB6110TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493E476K035AB6110
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T493E476K035AB6110 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,236" B (7,30mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm @ 100kHz