T493E227K016CK6210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2924 (7361 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T493E227K016CK6210
DigiKeys varenummer
399-T493E227K016CK6210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493E227K016CK6210
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T493E227K016CK6210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,236" B (7,30mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
16 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz
Fejlfrekvens
C (0,01%)