T493D336M025BH6210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 700mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T493D336M025BH6210
DigiKeys varenummer
399-T493D336M025BH6210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493D336M025BH6210
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T493D336M025BH6210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
25 V
Formstøbt
Fejlfrekvens
B (0,1%)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm @ 100kHz