T493D336K025AT6130
DigiKeys varenummer
399-T493D336K025AT6130TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493D336K025AT6130
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 90mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T493D336K025AT6130 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
25 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
90mOhm @ 100kHz