T493D226K035CH6430 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 200mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T493D226K035CH6430
DigiKeys varenummer
399-T493D226K035CH6430TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493D226K035CH6430
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T493D226K035CH6430 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V
Fejlfrekvens
C (0,01%)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm @ 100kHz