T493D226K016CH6411 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for T493D226K016CH6411 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T493D226K016CH6411
DigiKeys varenummer
399-T493D226K016CH6411TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493D226K016CH6411
Beskrivelse
22.0UF 16.0V
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 800mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
16 V
Klassificeringer
COTS
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm @ 100kHz
Fejlfrekvens
C (0,01%)