T493C335K035CB6420
DigiKeys varenummer
399-T493C335K035CB6420TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493C335K035CB6420
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2312 (6032 metrisk) 800mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T493C335K035CB6420 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm @ 100kHz
Fejlfrekvens
C (0,01%)