T493C107K010AT6310 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 1,2Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T493C107K010AT6310
DigiKeys varenummer
399-T493C107K010AT6310TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493C107K010AT6310
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T493C107K010AT6310 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,2Ohm @ 100kHz