T493C106K025CH6220 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2312 (6032 metrisk) 500mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T493C106K025CH6220
DigiKeys varenummer
399-T493C106K025CH6220TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493C106K025CH6220
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T493C106K025CH6220 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
25 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm @ 100kHz
Fejlfrekvens
C (0,01%)