T493C105K050CH6410 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2312 (6032 metrisk) 5,5Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T493C105K050CH6410
DigiKeys varenummer
399-T493C105K050CH6410TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493C105K050CH6410
Beskrivelse
CAP TANT SMD HI-REL
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T493C105K050CH6410 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
50 V
Klassificeringer
COTS
Type
Formstøbt
Funktioner
Høj pålidelighed
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5,5Ohm @ 100kHz
Fejlfrekvens
C (0,01%)